Wild eten is in Nederland een echte traditie. Vanaf medio oktober tot medio januari kun je bij Hotel de Wereld genieten van heerlijke wildarrangementen. Ga je voor één overnachting met een 5-gangen wildmenu, of pak je dit jaar extra uit met twee overnachtingen, kijk je je ogen uit bij het wildspotten en proef je het wild van twee verschillende streken? De keuze is aan jou!
In Nederland is er een regio waar je als wildliefhebber je hart op kunt halen: de Veluwe. Hier leeft ontzettend veel wild, van zwijnen en herten tot gevogelte en hazen. Dat is nou precies wat wild eten op de Veluwe zo bijzonder maakt! In ons hotel geniet je nu van een compleet twee-daags Wildarrangement met een overnachting in ons Hotel van de Vrijheid, en eet je een 5 gangen wildmenu van de Chef in restaurant LEV. @de Wereld.
Vanaf €139,00 per persoon o.b.v. tweepersoonsbezetting en beschikbaarheid
Te boeken vanaf 15 oktober 2022 t/m 15 januari 2023
Maximaal genieten van het wildseizoen? Dan is het Twee Streken Wildarrangement echt iets voor jou. Met dit arrangement proef je namelijk de smaken van de Veluwe én de Achterhoek! Je overnacht een nacht in Hotel de Wereld en een nacht in Hotel Villa Ruimzicht in Doetinchem. Onderweg stop je op de meest fantastische plekken om wild te spotten in de vrije natuur. Van edelherten tot wilde zwijnen: er is zoveel moois te zien!
Vanaf €269,00 per persoon o.b.v. tweepersoonsbezetting en beschikbaarheid
Te boeken vanaf 15 oktober 2022 t/m 15 januari 2023