Gastheer/gastvrouw & Sales support | 20-28 uur
Gaat jouw hart sneller kloppen van een geslaagde bedrijfsborrel, bruiloft of vergadering? Maar word jij net zo warm van meneer en mevrouw De Jong een geslaagd weekend geven in ons boetiekhotel? Dan hebben wij bij Hotel de Wereld een gave functie voor je! We zijn op zoek naar een collega (20 tot 28 uur) voor onze combinatiefunctie van receptiemedewerker en sales support.
Functieomschrijving:
Deze combinatiefunctie van 20 – 28 uur is er een waar het hart van onze hotelmanager Hans ook sneller van gaat kloppen. Je raakt met deze functie namelijk precies waarom hij van de hotellerie houdt: gastheer-/gastvrouwschap aan de receptie, bijspringen in het restaurant en een geslaagd salestraject. Een groot deel van mijn taken als hotelmanager is namelijk zowel sales als gastheerschap bij de receptie.
Je gaat bij Hotel de Wereld aan de slag in een kleinschalig boetiekhotel met 17 kamers. Ons hotel kent een rijke historie, wat iedere dag wordt doorvertaald in onze werkzaamheden. De gasten komen uit het hele land en daarbuiten om de historie van ons hotel en onze gastvrijheid te proeven. Een internationale omgeving waarvan wij hopen dat jij die net zo inspirerend vindt als wij!
Als gastheer/gastvrouw ben je een echte duizendpoot en ontvang je de gasten in het hotel. Je helpt ze met het in- en uitchecken en voorziet de gast eventueel van toeristische informatie. Daarnaast spring je zo nu en dan bij in de bediening wanneer dat nodig is en help je bij de verzorging van het ontbijt. Je komt terecht in een afwisselende werkomgeving waarbij je veel vrijheid hebt en je een grote bijdrage levert aan de ervaring van de gasten.
Als sales support ondersteun jij onze salesmanager en verwerk jij groepsaanvragen tot reserveringen en offertes, zowel zakelijk als leisure. Van vergadering tot private dining en van bruiloft tot bedrijfsfeest; bij Hotel de Wereld zijn we graag gastheer en gastvrouw voor vele partijen. Ook met onze zakelijk partners zoals de WUR heb jij nauw contact.
We leggen graag onze gasten in de watten, denken in oplossingen en multitasken volop. Communicatie is hierin key. Een pré is dan ook dat jij deze kwaliteiten ook in jezelf herkent. Verder is het een pré als je handig bent en snel schakelt met online systemen en je ervaring hebt in de gastvrijheidsbranche.
Wat wij je bieden bij Hotel de Wereld:
- 20-28 uur mogelijk op contract;
- 1 weekenddag per week vrij;
- In principe een vast rooster met vaste dagen;
- Goede reiskostenvergoeding;
- Lunch en avondeten is volledig verzorgd;
- Eten met 50% korting bij de himgroep outlets (LEV. @ de Wereld, Restaurant Lokaal, Villa Ruimzicht, LEV Foodbar, LEV. by Mike, Eetwinkel van Mien, JANS’ Food & Wine Bar en The Church)
- Voordelig slapen bij QL-hotels & de himgroep hotels (Hotel Villa Ruimzicht, Hotel de Wereld, The Church en Villa Wanrooy);
- Een dynamische en afwisselende werkomgeving waarbij geen dag hetzelfde is;
- Veel vrijheid in je dagelijkse werkzaamheden;
- Ruimte voor ontwikkeling en groei;
- Een werkplek in het meest bekende hotel van Nederland.
Herken jij jezelf in deze functie? Mail jouw CV en korte motivatie naar sollicitatie@himplus.nl t.a.v. Hans Hooft. We maken graag kennis met je! Heb je vragen? Loop dan gerust eens binnen!